Analog Komparatör Saati 10mm / 0,01mm | 2314-10FA
%43
4.691,75 TL
2.674,30 TL
Taksit Seçenekleri
Stok Kodu
2314-10FA
Garanti Süresi
12 Ay
Fiyat
*2.674,30 TL den başlayan taksitlerle!
Lütfen ürünü satın almadan önce stok teyidi alınız.
Insize Türkiye, Insize Ankara, Insize Fiyat, Insize Türkiye Temsilcisi, Insize Türkiye Bayisi
Insize Dijital Komparatör Saati 12.7mm/0.5" | 2113-101F Ürün Özellikleri
  • Otomatik kapanma yoktur.
  • Kalıp ve çelik yapılarının deformasyonunu uzun süre izleyebilir.
  • Aşırı düşük güç tüketimi.
  • Tuşlar: Aç/kapa,mm/inch.
  • CR2032 Lityum Pil, bilgi çıkışı.
  • Otomatik Kapanmayan Dijital Komparatör Saati.
Insize Dijital Komparatör Saati 12.7mm/0.5" | 2113-101F Ürün Tablosu
 Insize Dijital Komparatör Saati 12.7mm/0.5
Insize Dijital Komparatör Saati 12.7mm/0.5" | 2113-101F Ürün Görseli
Analog Komparatör Saati 10mm / 0,01mm | 2314-10FA Analog Komparatör Saati 10mm / 0,01mm | 2314-10FA, Insize Analog Komparatör Saati 10mm / 0,01mm | 2314-10FA kolaylık sağlayabilirsiniz. Bu sayfadan Insize 2314-10FA güvenle satın alabilirsiniz. 2314-10FA