iFlex Akım Probu | FLUKE-I2500-10
Kategori
Stok Kodu
FLUKE-I2500-10
Garanti Süresi
12 Ay
Fiyat
*16.312,02 TL den başlayan taksitlerle!
Lütfen stok sorunuz!
FLUKE TURKIYE DISTRIBUTORU
  Fluke iFlex® esnek akım probları, en üst düzeyde ölçüm esnekliği sağlarken, belirli Fluke ölçüm cihazlarının ölçüm aralığını 2500 A AC'ye kadar genişletir. iFlex® probları doğrudan ölçüm cihazına bağlanır ve mevcut ölçümleri hataya açık ölçekleme faktörleri olmadan görüntüler. 1,8 m (6 ft) kablo, ölçüm konumu ile pens ampermetre arasında ayrım yaparak ekranı görmeyi kolaylaştırır. Büyük döngü boyutu ve ince kesit, garip boyutlu iletkenlerin ölçülmesine ve kalabalık alanlarda daha iyi kablo erişimine olanak tanır. 25 cm (10 inç) ve 45 cm (18 inç) boyutlarında mevcuttur.
iFlex Probe | FLUKE-I2500-10
iFlex Akım Probu | FLUKE-I2500-10 Genel Özellikler
- Artan ekran esnekliği, garip boyutlu iletkenleri ölçme yeteneği ve gelişmiş kablo erişimi sağlarken ölçüm aralığını 2500 A AC'ye genişletir.
- CAT IV 600 V, CAT III 1000 V.
- 7,5 mm bobin çapı, dar alanlarda ölçüm yapılmasını sağlar.
- Ergonomik tasarım, tek elle kolay kullanım sağlar.
- 1,8 m (6 ft) Kablo.
- Üç yıl garanti.
iFlex Akım Probu | FLUKE-I2500-10 Teknik Özellikler
Özellikler
i2500-10
Kademe
Çözünürlük
Doğruluk
AC Akım*
2500 A
0.1 A
%3 ± 5 digits**
Frekans*
500 Hz
0.1 Hz
%0.5 ± 5 digits
Harici manyetik (kuplajdan >10 cm uzakta kablo ile)
40 dB
Alan Reddi
Güvenlik Derecesi
CAT III 1000 V, CAT IV 600 V
** Optimum olmayan konumlarda konum doğruluğu için, bkz. Konum hassasiyeti özellikleri tablosu "A
Konum Hassasiyeti Özellikleri
Optimum Mesafe
i2500-10
Ek iFlex Hatası
A
0.5 in (12.7 mm)
± %0.5
B
0.8 in (20.3 mm)
± %1.0
C
1.4 in (35.6 mm)