Mitutoyo Komparatör Saati 50mm | 3058AB-19
Stok Kodu
3058AB-19
Garanti Süresi
12 Ay
Fiyat
*14.236,62 TL den başlayan taksitlerle!
Lütfen ürünü satın almadan önce stok teyidi yapınız.
Mitutoyo Türkiye, Mitutuyo Fiyat, Mitutoyo Ankara, Mitutoyo Türkiye Distribütörü
Mitutoyo Komparatör Saati 0.01mm | 3058AB-19
   Mitutoyo 3058AB-19 Komparatör Saati, menşeisi Japonya olan, kaliteli malzeme kullanılmış, yapısıyla dayanıklı, 50 mm ölçüm aralığında ölçüm yapmanızı sağlayan uzun ömürlü bir ölçüm cihazıdır. Alanın sınırlı olduğu uygulamalarda kullanım için idealdir.
Mitutoyo Komparatör Saati 0.01mm | 3058AB-19 Özellikleri
     Mitutoyo Komparatör Saati 0.01mm | 3058AB-19 Teknik Çizim
    A:
    81.9 mm
    B:
    142.3 mm
    C:
    78 mm
    D:
    176 mm
    E:
    21 mm
    F:
    43.9 mm
    G:
    59.4 mm
    H:
    71 mm
    I:
    9 mm
    Mitutoyo Komparatör Saati 0.01mm | 3058AB-19 Teknik Özellikler
    Dijital/Analog
    Analog
    İnç-Metrik
    Metrik
    Ölçüm Aralığı
    50 mm
    Devir başına aralık
    1 mm
    Hassasiyet
    0,01 mm
    Ölçüm kuvveti
    0,4-3 N
    MPE herhangi bir 1/10
    devir
    10 mikron
    MPE herhangi bir 1/2
    devir
    12 mikron
    MPE herhangi 1
    13 mikron
    MPE ölçüm aralığı
    30 mikron
    H MPE (Histerezis)
    mikron
    R MPE (Tekrarlanabilirlik)
    mikron
    Kök
    8 mm
    Temas Noktası
    Karbür uçlu, diş: M 2,5 x 0,45 mm
    Teslimat İçeriği
    Muayene sertifikası ile
    Koaksiyel devir sayacı:
    Evet
    darbeye dayanıklı:
    Evet
    Yığın:
    283 gram
    fu:
    Fonksiyonlar:
    ISO tipi
    Mitutoyo Komparatör Saati 0.01mm | 3058AB-19 Fotoğrafları
    Mitutoyo Komparatör Saati 0.01mm | 3058A-19 Görsel
    Mitutoyo Komparatör Saati 50mm | 3058AB-19 Mitutoyo Komparatör Saati 50mm | 3058AB-19, Mitutoyo 3058AB-19 Komparatör Saati ile 50 mm'ye kadar ölçüm yapabilirsiniz. Mitutoyo 3058AB-19'u sitemizden güvenle satın alabilirsiniz. 3058AB-19