PCE Kupalı Anemometre | PCE-FST-200-201-I
Stok Kodu
PCE-FST-200-201-I
Garanti Süresi
12 Ay
Fiyat
*13.905,39 TL den başlayan taksitlerle!
Lütfen stok sorunuz!
PCE Kupalı Anemometre | PCE-FST-200-201-U
PCE Kupalı Anemometre | PCE-FST-200-201-U Özellikleri
  Kupalı anemometre PCE-FST-200-201-I, en küçük rüzgar hızlarını bile algılayabilen bir kupalı anemometredir ve saniyede 0.5 metreden daha az rüzgar hızına duyarlıdır. Cihaz, farklı çıkışları bulunan farklı versiyonlarda mevcuttur. Kupalı anemometre, 4 … 20 mA ve 0 … 10V DC çıkışı ile kullanılabilir.
- Metal alaşım
- Çeşitli contalarla koruma
- Basit montaj
- Uzun ömürlü
- Analog sinyal çıkışı
- Düşük rüzgar hızlarından ölçüm
PCE Kupalı Anemometre | PCE-FST-200-201-I Teknik Özellikleri
Çıkış Sinyali
4 ... 20 mA
Çalışma Voltajı 12 ... 36 V DC
Ölçüm Aralığı 0.5 m/s ... 50 m/s
Ölçüm ≤ 0.5 m/s
Hassasiyet
±0.5 m/s (<5 m/s)
Ölçüm aralığının ± %3’ü (≥5 m/s)
Çalışma Sıcaklık Aralığı -20 ... +85°C, ≤95 % bağıl nem