PCE Kupalı Anemometre | PCE-FST-200-201-U
Stok Kodu
PCE-FST-200-201-U
Garanti Süresi
12 Ay
Fiyat
*12.303,38 TL den başlayan taksitlerle!
Lütfen stok sorunuz!
PCE Kupalı Anemometre | PCE-FST-200-201-U Özellikleri
 Kupalı anemometre PCE-FST-200-201-U, en küçük rüzgar hızlarını bile algılayabilen bir kupalı anemometre'dir ve saniyede 0.5 metreden daha az rüzgar hızına duyarlıdır. Cihaz, farklı çıkışları bulunan farklı versiyonlarda mevcuttur. Kupalı anemometre, 4 … 20 mA ve 0 … 10V DC çıkışı ile kullanılabilir.
- Metal alaşım,
- Çeşitli contalarla koruma,
- Basit montaj,
- Uzun ömürlü,
- Analog sinyal çıkışı,
- Düşük rüzgar hızlarından ölçüm.
PCE Kupalı Anemometre | PCE-FST-200-201-U Teknik Özellikleri
Çıkış Sinyali
0 ... 10 V DC
Çalışma Voltajı 12 ... 36 V DC
Ölçüm Aralığı 0.5 m/s ... 50 m/s
Ölçüm ≤ 0.5 m/s
Hassasiyet
±0.5 m/s (<5 m/s)
Ölçüm aralığının ± %3’ü (≥5 m/s)
Çalışma Sıcaklık Aralığı -20 ... +85°C, ≤95 % bağıl nem