PCE Ampermetre | PCE-PA6000
Kategori
Stok Kodu
PCE-PA6000
Garanti Süresi
12 Ay
Fiyat
*35.244,07 TL den başlayan taksitlerle!
Lütfen stok sorunuz!
PCE Ampermetre | PCE-PA6000
PCE Ampermetre | PCE-PA6000
PCE Ampermetre | PCE-PA6000 Özellikleri
- Ampermetre PCE-PA6000, aktif güç, görünür güç, güç faktörü, enerji tüketimi, akım, voltaj, direnç ve frekans ölçümü için kullanılan masaüstü bir ölçüm cihazıdır. Akım ve güç, ampermetrenin teslimat içeriğinde yer alan ölçüm kabloları ile ya da akım pensi ile dolaylı olarak ölçülebilir. Ampermetre, 100/5 A ya da 1000/5 A iletim oranına sahip endüstriyel akım dönüştürücülerini bağlama imkanı sunar. Ampermetre, 93 x 52 mm boyutuna sahip LCD ekranı sayesinde Watt, cos φ, ACV ve ACA gibi çeşitli ölçüm sonuçlarının aynı anda görüntülenmesini sağlar.
- Otomatik ölçüm aralığı seçimi,
- Multimetre fonksiyonu,
- Akım dönüştürücü ya da akım pensi ile doğrudan ya da dolaylı akım ölçümü,
- Aktif güç / görünür güç ölçümü,
- Güç faktörü ölçümü,
- Enerji tüketimi ölçümü (kWh),
- Ölçüm değeri (Data hold) ve tepe değeri (Peak hold) tutma fonksiyonu,
- Yüksek / düşük alarm fonksiyonu,
- RS-232 arayüzü,
- Pil ve güç adaptörü ile kullanım,
- Güvenlik standardı: IEC-1010-1; CAT II 600 V.
PCE Ampermetre | PCE-PA6000 Teknik Özellikleri
 Fonksiyon  Ölçüm aralığı; Hassasiyet; Çözünürlük
Aktif Güç Ölçümü (AC, Aktif Güç), doğrudan ölçüm 1 W ... 6 kW; 1 W; ±1.5% + 5 dijit
Aktif Güç Ölçümü (AC, Aktif Güç), akım pensi ya da akım dönüştürücü ile
1 W ... 999.9 kW; 1 W; ±1.5% + 5 dijit
Görünür Güç (AC) 0.01 VA … 9.999 kVA; 0.01 VA; ±2% +2 dijit
Güç Faktörü (cos φ) 0.00 … 1.00; 0.01; ±1.5% +2 dijit
KWh Sayacı 0.001 Wh … 9.999 kWh; 0.001 Wh; ±1% +1 dijit
ACV / DCV
0.1 V … 600 V; 0.1 / 1 V; ±1% +1 dijit (101 ... 600 V)
ACA eff/rms
DCA eff/rms
Doğrudan maksimum 10 A; 10 mA, endüktif
prob ile maks. 1.000 A; 1 A; ±1% +3 dijit
ACA Pens ile 2.000 A’ya kadar (pense göre)
Frekans
10.0 … 999 Hz; 0.1 Hz; 1% + 1 dijit
Ohm 1 Ω … 19.99 kΩ; 1 / 10 Ω; ±1% +1 dijit
Ekran 93 x 52 mm çok fonksiyonlu LCD
Çevre Koşulları 0 … 50 °C, maks. %80 n.o
Güç Kaynağı 6 x 1.5 V AA pil ya da güç adaptörü
Boyut 280 x 210 x 90 mm